Pakowanie i zbieranie zamówień z artykułami wentylacyjnymi w Ede

Region Ede

Nasz klient to rodzinna firma z siedzibą w miejscowości Ede, to specjalista w zakresie konserwacji, montażu oraz sprzedaży systemów wentylacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko orderpicker.

OPIS STANOWISKA:

Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, czasem zdarzają się pracujące soboty. Do obowiązków należy zbieranie zamówień za pomocą skanera i pakowanie ich dla klientów.

Praca dostępna od 25 lipca.

WYMAGANIA:

  • motywacja do pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego lub holenderskiego
  • własny transport
  • certyfikat na wózki widłowe (heftruck) – mile widziany

OFERUJEMY:

  • zwrot kosztów dojazdu
  • holenderską umowę
  • możliwość ubezpieczenia i zakwaterowania
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • stawkę 12€ brutto + dodatki

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wypełnij formularz lub wyślij CV na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 lub 0643043330 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Aantal uur: 40 uur
Referentienummer: 123312AC

Contactpersoon

Marta Gardas

mgardas@multimaxbv.nl
of 0643043330

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures