Pracownik magazynu – Duiven

Region Duiven

NASZ KLIENT,

z siedzibą w miejscowości Duiven od 50 lat jest regionalnym dostawcą w zakresie rur, przewodów, oraz profili ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium, szuka technicznej osoby na stanowisko pracownik magazynu.

OPIS STANOWISKA:

Praca jednozmianowa, od poniedzialku do piatku, polegająca na zbieraniu zamówień z profilami aluminiowymi, ze stali oraz stali nierdzewnej. W zależności od wielkości artykułów zamówienia zbiera się ręcznie lub za pomocą suwnicy.

WYMAGAMY:

  • komunikatywna znajomość j.angielskiego lub holenderskiego
  • własny transport
  • mile widziane doświadczenie w pracy z suwnica

ZAPEWNIAMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie wg CAO
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 lub 0616275744 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Aantal uur: 40 uur
Referentienummer: 134218AD

Contactpersoon

JOANNA ZAWADZKA

jzawadzka@multimaxbv.nl

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures