Pracownik Magazynu – Reachtruck – Moerdijk

Region Moerdijk

Nasz klient to dostawca usług logistycznych specjalizujący się w sektorze detalicznym handlu non-food, który poszukuje zmotywowanych operatorów reachtruck.

OPIS STANOWISKA:

Praca dwuzmianowa (7.00-16.00 / 16.00-1.00), od poniedziałku do piątku 40h tygodniowo.

Do zadań należy głównie rozmieszczanie na lokacjach rozładowanych palet, praca na wózku bocznym typu reachtruck (około 10 metrów).

Po przeracowaniu 4 tygodni bonus w wysokości 100 e netto.

WYMAGAMY:

  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny)
  • prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie oraz certyfikat na wózki typu reachtruck (wymóg konieczny)

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie według CAO
  • dodatek zmianowy, wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia
  • zwrot kosztów dojazdu

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń lub napisz pod nr 0639183237

Aantal uur: 40 uur
Referentienummer: 133767AB

Contactpersoon

Agnieszka Wojcik

awojcik@multimaxbv.nl
of 0639183237

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures