Pracownik produkcyjny – Groenlo

Region Groenlo

NASZ KLIENT,

Vion Food Group z oddzialem w Groenlo, to międzynarodowe przedsiębiorstwo spożywcze z zakładami produkcyjnymi w Holandii i Niemczech oraz biurami wsparcia sprzedaży w trzynastu innych krajach świata. W związku ze wzrostem produkcji, poszukujemy pracowników do pracy, na dziale produkcji.

OPIS STANOWISKA :

Praca polega na pakowaniu produktów mięsnych.

Gwarantowane 38 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin, również w sobotę.

Oferta pracy jest od 47/48 tygodnia.

WYMAGANIA:

  • własny transport oraz zakwaterowanie
  • znajmość j ęzyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu podstawowym

OFERUJEMY:

  • zwrot kosztów dojazdu
  • holenderską umowę
  • możliwość ubezpieczenia
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • tygodniowe wynagrodzenie wg CAO

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 lub 0616275744 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Aantal uur: 38 uur
Referentienummer: 135518AGD

Contactpersoon

JOANNA ZAWADZKA

jzawadzka@multimaxbv.nl

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures