Nasz klient rodzinna firma istniejąca od 1970 roku to specjalista w dziedzinie piaskowania, lakierowania i metalizowania różnych obiektów na terenie całej Holandii.
W związku z dynamicznym rozwojem, w jedym ze swoich oddziałów w miejscowości Maasvlakte II, niedaleko Rotterdam, poszukuje osób technicznych na stanowisko pracownika utrzymania ruchu.

OPIS STANOWISKA:

Jako pracownika utrzymania ruchu jesteś odpowiedzialny za przeprowadzanie konserwacji szerokiej gamy maszyn i urządzeń. Obejmuje to wykonywanie prac przy pompach do farb, śrutownicach, wózkach widłowych oraz różnego rodzaju drobnego sprzętu. Dodatkowo jako kierownik magazynu odpowiadasz za wszystkie przychodzące i wychodzące materiały.

OBOWIĄZKI:

  • odbiór, kontrola, rejestracja, przechowywanie i wydawanie materiałów, odzieży i środków ochrony indywidualnej
  • przeprowadzać konserwację i w razie potrzeby, rozwiązywać problemy z materiałami i sprzętem
  • monitorowanie stanów magazynowych

WYMAGAMY:

  • podstawowej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka holenderskiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • motywacji do pracy oraz zdolności współpracy w zespole
  • własnego transportu i zakwaterowania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAPEWNIAMY:

  • holenderską umowę
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • cotygodniowe wypłaty według CAO
  • możliwość ubezpieczenia
  • zwrot kosztów dojazdu

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń lub napisz pod nr 0639183237

Aantal uur: 40 uur

Contactpersoon

Agnieszka Wojcik

awojcik@multimaxbv.nl
of 0639183237

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures