Nasz klient to rodzinna firma, która powstała w 2009 roku. Firma zajmuje się utrzymaniem zieleni miejskiej, ogrodów hotelowych oraz zieleni na terenie i wokół parków wypoczynkowych. W związku z dynamicznym rozwojem w regionie Otterlo/Ede, firma natychmiast poszukuje entuzjastycznych pracowników przy zieleni miejskiej.

OPIS STANOWISKA:

Praca jednozmianowa(7.00-16.00), polega na pielęgnacji zieleni w miastach i mniejszych miasteczkach. Do głównych czynności należy koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, gałęzi, grabienie.

WYMAGAMY:

  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • własnego zakwaterowania i transportu
  • gotowości do pracy na zewnątrz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia
  • zwrot kosztów dojazdu

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

Wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl

Aantal uur: 40 uur

Contactpersoon

Agnieszka Wojcik

awojcik@multimaxbv.nl
of 0639183237

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures