Praca produkcyjna – ocynkownia – Oudenbosch

Region Oudenbosch

NASZ KLIENT,

rodzinna firma z siedzibą w miejscowości Oudenbosch zajmująca się cynkowaniem materiałów przeznaczonych dla sektoru budowlanego, morskiego, rolniczego, stoczniowego i na rynek prywatny, poszukuje zmotywowanych pracowników, którzy lubią pracować i chętnie się uczą.

OPIS STANOWISKA:

Docelowo poszukujemy pracowników do przygotowania materiałów przed ocynkowaniem, czyli głównym zadaniem jest wieszanie elementów oraz wykonianie dla w/w komponentów, zawieszeń (haki) z metalowego drutu.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 38h tygodniowo, od godziny 7.30-16.30 rano.

WYMAGAMY:

  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym, podstawowym
  • własny transport
  • motywacji do pracy oraz chęci do nauki
  • zdolność pracy zarówno w pojedynke, jak i w zespole
  • osoby z doświadczeniem przy metalach – mile widziane

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia
  • możliwość zakwaterowania w Noordhoek

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń lub napisz pod nr 0616275744

Aantal uur: 38 uur
Referentienummer: 143767AG

Contactpersoon

JOANNA ZAWADZKA

jzawadzka@multimaxbv.nl

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures