Nasz klient to rodzinna firma z siedzibą w Arnhem głównie zajmuje się renowacją wysokiej jakości artykułów takich jak buty, ubrania, torby i inne akcesoria. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszokujemy osoby na stanowisko team leadera magazynu.
Praca na cały etat w Arnhem.

OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • załadunek towaru
  •  planowanie przestrzeni magazynowej
  •  rozkładanie towarów w magazynie na półkach
  • oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy
  • obsługa urządzeń magazynowych, m.in. wózka widłowego
  • regularna inwentaryzacja magazynu – współpraca z innymi działami firmy

WYMAGAMY:

  • własnego transportu oraz zakwaterowania
  •  dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
  • certyfikatu na wózki typu heftruck
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę o prace
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • cotygodniowe wypłaty
  • możliwość ubezpieczenia
  •  zwrot kosztów dojazdu

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń lub napisz pod nr 0639183237

Contactpersoon

Agnieszka Wojcik

awojcik@multimaxbv.nl
of 0639183237

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures