Pracownik Produkcji

Locatie Wageningen

NASZ KLIENT, firma z siedzibą w miejscowości Wageningen to specjalistą w dziedzinie innowacyjnych elementów okiennych i fasadowych, oferferujący szeroką gamę produktów o wysokiej jakości rozwiązań i systemów, które spełniają najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej, szuka technicznej osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

Praca jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 40h tygodniowo (możliwość nadgodzin)Praca polega miedzy innymi na czytaniu rysunku technicznego, przycinaniu, kitowaniu, wkladaniu uszczelek i zabezpieczeń oraz kompletowaniu gotowych elementów profili aluminiowych ram okiennych do wysyłki.

WYMAGANIA

  • motywacja do pracy oraz zdolność współpracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • własny transport
  • zdolności techniczne / manulane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziana
  • chęć nauki

OFERUJEMY

  • holenderską umowę tymczasową
  • możliwość ubezpieczenia
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość zakwaterowania (Ede GLD)
  • tygodniowe wynagrodzenie wg CAO

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 lub 0616275744 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Aantal uur: 40 uur
Referentienummer: 123456CD

Contactpersoon

JOANNA ZAWADZKA

jzawadzka@multimaxbv.nl

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures