Pracownik Produkcji

Locatie Ede

NASZ KLIENT, firma z siedzibą w miejscowości De Klomp (niedaleko Ede), jako wieloletnia rodzinna firma z pasją i specjalizacją w dziedzinie
drobiu oraz dziczyzny, szuka pracownika produkcji na stanowisko: Pracownik Produkcji

OPIS STANOWISKA

Praca produkcyjna, polegająca między innymi na robieniu i pakowaniu szaszłyków i roladek, oraz innych półproduktów mięsnych. Praca jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku, możliwość nadgodzin włącznie z sobotami.

WYMAGANIA

  • motywacja do pracy oraz zdolność współpracy w zespole
  • summienność
  • punktualność
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu podstawowym
  • własny transport

OFERUJEMY

  • holenderską umowę tymczasową
  • możliwość ubezpieczenia
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • tygodniowe wynagrodzenie wg CAO

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 lub 0616275744 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Aantal uur: 32 - 40 uur
Referentienummer: 123456AB

Contactpersoon

JOANNA ZAWADZKA

jzawadzka@multimaxbv.nl

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures