Praca produkcyjna w Millingen aan de Rijn

Region Millingen aan de Rijn

Region Nederland

NASZ KLIENT,

firma z siedzibą w miejscowości Millingen aan de Rijn to dostawca roznego rodzaju przekasek typu tapas do sieci sklepow i firm oferujacych catering. W związku z ich rozwojem, poszukujemy pracownikow do wzmocnienia obecnego zespolu.

OPIS STANOWISKA :

Do obowiązków należy m.in. pakowanie oliwek, zalewanie ich mieszanka przypraw, faszerowanie papryczek serkiem czy przygotowywanie faszerowanych jajek. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, od godziny 6:00 lub 8:00.

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy/wlasny transport
  • motywacji do pracy oraz zdolności współpracy w zespole

OFERUJEMY:

  • holenderską umowę
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy
  • możliwość ubezpieczenia
  • zwrot kosztów dojazdu lub mozliwosc transportu z Kleve

ZAINTERESOWANY? MASZ JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA?

  • wypełnij formularz lub wyślij Cv na praca@multimaxbv.nl
  • zadzwoń pod nr 026 3616974 (dostępne w dni robocze od 9:00 do 17:00)
  • odezwij się na naszym Facebooku

Contactpersoon

sollicitatie formulier.

Niet precies wat je zocht?

Alle vacatures